PANZER SRAZ - leden 2005

28. - 30.ledna 2005

První sraz roku 2005 se nám podařilo vecpat na samotný konec ledna 2005, což bohužel kolidovalo se zkouškovým obdobím několika členů štábu, ale i tak byla účast hojná.

Sestava praporu

Matto
Kajik
Mpmv
Jalunda
Beren
Milan
Azazel
Arkady
Pupca
Mol
PvP

S tvorbou scénáře se tentorkát vytasil Arkady a přestože jsem mu do toho zasahoval svými "odbornými" názory, nenechal se odradit a dotáhl to zdárně do konce. Scénář byl trošku složitější, ale velmi se vydařil a byl napínavý a řekl bych vyvážený až do samého konce. Odehráli jsme tak všech 35 tahů, což se nám nestává vždy, obzvláště u meetingů. Chvála autorovi !!! Scénář se odehrával na pozadí sovětské operace Bagration z června 1944 a hlavním tématem byl urychlený postup dvou znepřátelených kolon k jedinému stojícímu mostu přes řeku Berezinu. Podaří se rusům uzavřít němce v obklíčení a obsadí most dřív než ustupující němci ? To se dozvíte v reportu z bitvy ...

V mezidobí se klasicky hrál DoD, občas nějaký ten malý scénář v CS a prostě co se tak našlo. Zcela nečekaně si nás taky získal velmi málo válkou zasažený golf od EA Sports.