Tančíky Únor 2020
 

PANZER SRAZ - Únor 2020

14 - 16.února 2020

Tak teď jsem si s reportem dal zase na čas, už je léto 2020. Má to ale výhodu, že mohu psát zpětně s jasnovidným pohledem do budoucna. Takže sešli jsme se ve stejné sestavě jako posledně v polovině února tradičně v Plzni a ještě jsme netušili, že letos se už před létem nesejdeme (dovětek z léta 2021: nejen letos). Pravda v Číně už nějakou dobu lítal nakažený netopýr, ale u nás se pořád jen věřilo, že jde o nějakou lepší chřipku a do Evropy možná ani nedorazí. A Arkady zatím hrál Plague Inc. a věděl své ...


Sestava praporu

Matto
Mpmv
Arkady
Kajik
PvP
Pupca
Beren
Zdenec

Scénář jsme opět dali jen jeden a o to víc se hrálo vše možné další. Odehráli jsme hromadu tahů v Order of Battle, klasicky lodě, zkoušeli jsme několik bitev ve více než dvou lidech ve Steel Division (což byla mimochodem pecka a zahráli jsme si pěkně ... a jeden scénář byl za půl hodiny hotový, na což rozhodně nejsme moc zvyklí :o))

Tak jeden vítězný z OoB:

oob_finale2.jpg, 312kB

Dali jsme i večeři u Indů ... tedy krom Berena a Zdenka, ti hájili hrad:

menaz.jpg, 110kB

A protože si už prd pamatuju, tak nebude ani report ze scénáře (protože tohle dopisuji až v říjnu 2021) a našel jsem jen jednu jump mapu. Hráli jsme scénář ze Španělské občanské války, tlupa republikánů útočila na frankisty držený hřeben a nakonec ho skoro i získala :o)

Jump mapa